درباره پتروآیریک

 

 

شرکت پتروآیریک
اولین برند احداث جایگاه های سوخت در ایران

شرکت پتروآیریک در سال 1394 با هدف بالا بردن سطح کمی و کیفی جایگاه های توزیع سوخت و کاهش زمان سوخت گیری خودروها ( نزدیک کردن زمان سوخت گیری به استاندارد جهانی ) و با تکیه به پشتوانه 20 ساله پرسنل خود در زمینه تولید تجهیزات جایگاه های توزیع سوخت که منجر به ثبت 8 اختراع و کسب 2 جایزه ویژه از جشنواره جوان خوارزمی گردیده است ، به عنوان اولین برند تایید شده در زمینه سرمایه گذاری ، احداث و مدیریت جایگاه های زنجیره ای توزیع سوخت در کشور از جانب شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران معرفی گردیده است.

همچنین تاکنون جمعا 24 باب از جایگاه های تک سکو که دارای مدرن ترین امکانات و تکنولوژی روز دنیا می باشد را در کلانشهرها اصفهان و قم احداث نموده است و مراحل اولیه انعقاد قرارداد با تعدادی از کلانشهرها و شهرهای پرجمعیت از جمله تهران و بندر عباس نیز در دست اقدام می باشد. در حال حاضر شرکت پتورآیریک با تحت پوشش قررادادن تعدادی از جایگاه های سوخت در بیش از 13 منطقه در کشور بعنوان بزرگترین برند مدیریت جایگاه های سوخت در حال فعالیت می باشد.


 
 

پتروآیریک

اولین برند جایگاه های زنجیره ای توزیع سوخت در ایران طراح و مجری جایگاه های کوچک شهری (تک سکو) جانمایی بیش از 200 نقطه با همکاری شهرداری اصفهان

همکاران ماهمکاران ما